10. ročník squashových turnajů

V přípravě je jubilejní 10. ročník tradičních squashových turnajů. Pozvánka na první turnaj a více informací v příslušné sekci.

Přihlašování do Zubří pozastaveno

Vzhledem k velkému zájmu o letošní tábor jsme z důvodu naplnění kapacity nuceni POZASTAVIT PŘIHLAŠOVÁNÍ. Noví přihlášení budou řazeni již jen mezi náhradníky.

Přihlašování do Zubří zahájeno

Ke konci roku 2016 bylo spuštěno přihlašování na letní dětský tábor tradičně pořádaný naším oddílem. Nadcházející ročník se uskuteční v termínu 15.7. - 30.7. 2017. Pokud máte zájem o přihlášení sebe nebo své ratolesti, neváhejte. V loňském roce překročil zájem kapacitu tábořiště.
Více informací a přihlášku naleznete v táborové sekci.

Squashové turnaje

O víkendu bylo odehráno další kolo squashových turnajů. Průběžný žebříček v příslušné sekci.

Historické výhry přípravky

Družstvo našich nejmladších nadějí ukořistilo na víkendovém turnaji ve Vracově první dvě výhry Drakenu v této kategoii. Více informací na blogu.

9. ročník squashových turnajů

V sobotu 12.11. se odehrálo první kolo 9. ročníku tradičních squashových turnajů. Více informací v příslušné sekci či v hospůdce na Drakenu.

Nábor

Probíhá nábor chlapců a děvčat ve věku 5 - 10 let.

Více informací zde.

 


Konec házenkářských prázdnin

Podzimní sezona se začíná rozjíždět. Aktuální rozpis zápasů je možné stáhnout ZDE.
Chcete si Vy nebo Vaše dítě vyzkoušet tradiční český sport? Neváhejte a přijďte, rádi Vás uvidíme! Informace k tréninkům a kontakty naleznete ZDE.

Začátek sezony na Drakenu

V neděli 4.9. bude odehrán první domácí zápas podzimní části sezony. Druholigoví drakenští muži přivítají ostravský Svinov. Výhoz zápasu je v 10:30.

Tábor - přihlašování pozastaveno

Vzhledem k naplnění kapacity tábora budou případní další zájemci řazeni mezi náhradníky. Ti pak budou osloveni v případě odhlášení některého z přihlášených účastníků. Děkujeme za pochopení.

 

 

 
 
 

počítadlo.abz.cz