Finále 11. ročníku squashových turnajů

11. ročník squashových turnajů je minulostí. Info a fotografii je možné nalézt v příslušné sekci.

Rozpis jarní části házenkářských soutěží

V příslušné sekci byl zveřejněn rozpis jarních zápasů našich družstev. Několik vytištěných kousků je vždy k dispozici i přímo na Drakenu.

Výroční schůze oddílu

V pondělí 15.4. se na Drakenu ve 20 hodin koná výroční schůze oddílu házené a TJ. Zájemci o účast jsou srdečně zváni.

Konec přihlašování - kapacita tábora naplněna

Během ledna byla přihláškami naplněna kapacita letního dětského tábora v Zubří 2019. Případné další zájemce tak můžeme řadit pouze do seznamu náhradníků čekajících na možné odhlášení dříve přihlášeného dítěte. Tábor bohužel není nafukovací, i když bychom si to občas přáli. Děkujeme za pochopení.

LDT Draken Brno v Zubří 2019

Bylo spuštěno přihlašování na letošní letní dětský tábor v Zubří u NMnM. Bližší informace jsou k nalezení v táborové sekci.

Squashová sezona je v plném proudu

Pokračuje 11. ročník squashových turnajů o Pohár Drakenu Brno. Průběžná tabulka je v příslušné sekci.

Rozběhl se 11. ročník squashových turnajů

Prvním listopadovým turnajem odstartoval 11. ročník squashových turnajů o Pohár Drakenu Brno. Průběžná tabulka je v příslušné sekci.

Chystá se 11. ročník squashových turnajů

Prvním listopadovým turnajem odstartuje 11. ročník squashových turnajů o Pohár Drakenu Brno. Informace a pozvánku najdete v příslušné sekci.

Aktuality z MČR

Aktuální informace z Mistrovství České republiky mladších žáků pořádaného naším oddílem v termínu 22. - 24. června můžete nalézt na oficiální facebookové stránce.

Pořádáme MČR mladších žáků

Ve dnech 22. - 24. června bude na hřišti na Kraví hoře k vidění špičková žákovská házená. Své síly poměří v rámci Mistrovství České republiky nejlepší družstva v kategorii mladších žáků. Kromě domácího Drakenu se představí NH Řevnice (StČ), TJ Žatec (SČ), TJ S. Podhorní Újezd (VČ), TJ S. Kyšice (ZČ) a SK Studénka (SM).