Aktuality z MČR

Aktuální informace z Mistrovství České republiky mladších žáků pořádaného naším oddílem v termínu 22. - 24. června můžete nalézt na oficiální facebookové stránce.

Pořádáme MČR mladších žáků

Ve dnech 22. - 24. června bude na hřišti na Kraví hoře k vidění špičková žákovská házená. Své síly poměří v rámci Mistrovství České republiky nejlepší družstva v kategorii mladších žáků. Kromě domácího Drakenu se představí NH Řevnice (StČ), TJ Žatec (SČ), TJ S. Podhorní Újezd (VČ), TJ S. Kyšice (ZČ) a SK Studénka (SM).

Přihlašování na tábor pozastaveno

Z důvodu naplnění kapacity letního dětského tábora pořádaného naším oddílem pozastavujeme přihlašování. Případní další zájemci budou řazení mezi náhradníky pro případ vypadnutí dříve přihlášených.

Házená - rozpis jarních zápasů

V příslušné sekci je ke stažení dostupný rozpis jarní části soutěže pro všechny kategorie.

Squash - slevy

Od 1. ledna 2018 dochází ke snížení cen squashe - viz squash - slevy.

Přihlašování do Zubří 2018 zahájeno

V příslušné sekci bylo zahájeno přihlašování na tradiční letní dětský tabor pořádaný naším oddílem. V loňském roce byla kapacita naplněna velmi rychle a byli jsme nuceni mnohé zájemce odmítat. Chcete li tedy přihlásit svou ratolest na aktuální ročník, neotálejte.

10. ročník squashových turnajů

V přípravě je jubilejní 10. ročník tradičních squashových turnajů. Pozvánka na první turnaj a více informací v příslušné sekci.

Přihlašování do Zubří pozastaveno

Vzhledem k velkému zájmu o letošní tábor jsme z důvodu naplnění kapacity nuceni POZASTAVIT PŘIHLAŠOVÁNÍ. Noví přihlášení budou řazeni již jen mezi náhradníky.

Přihlašování do Zubří zahájeno

Ke konci roku 2016 bylo spuštěno přihlašování na letní dětský tábor tradičně pořádaný naším oddílem. Nadcházející ročník se uskuteční v termínu 15.7. - 30.7. 2017. Pokud máte zájem o přihlášení sebe nebo své ratolesti, neváhejte. V loňském roce překročil zájem kapacitu tábořiště.
Více informací a přihlášku naleznete v táborové sekci.

Squashové turnaje

O víkendu bylo odehráno další kolo squashových turnajů. Průběžný žebříček v příslušné sekci.

 

 

 
 
 

počítadlo.abz.cz