Hledáte pohybovou aktivitu pro sebe či potomka?

Hledáte volnočasovou aktivitu pro svou ratolest? Chcete, aby měla trochu pohybu a naučila se fungovat v kolektivu v němž pozná nové kamarády? Případně hledáte sport sami pro sebe? Zkuste to u nás, dejte šanci tradičnímu ryze českému sportu – národní házené. Bližší informace je možné nalézt sekci Nábor.

Squashové turnaje na obzoru

Blíží se další squashové turnaje. O víkendu 19.-20. února změří své síly hráči v rámci turnajů kategoií A i B. Bližší informace je možné nalézt sekci věnované squashi.

SPV - úprava cvičebních časů

Oddíl Sport pro všechny upravuje cvičební časy, aktuálně platné informace lze nalézt v sekci SPV.

Kapacita tábora 2022 naplněna

Kapacita tradičního letního dětského tábora pořádaného naším oddílem v Zubří u Nového Města na Moravě byla i v letošním roce velmi rychle naplněna. Omlouváme se všem zájemcům, které není možné uspokojit. Tábor bohužel není nafukovací a současná poptávka po účasti výrazně převyšuje maximální kapacitu tábořiště.

Přihlašování na tábor UKONČENO

Vzhledem k naplnění kapacity tábory vyhlašujeme přihlašovací STOP STAV. Případné další zájemce můžeme řadit již jen mezi náhradníky.

Přihlašování na letní tábor 2021 zahájeno

V táborové sekci je od dnešního dne možné nalézt bližší informace k přihlašování na letošní letní dětský tábor pořádaný tradičně naším oddílem v Zubří u NMnM.

Drakenský facebook

Těm, kteří chtějí být v obraze co se národní házené a přidružených činností oddílu Draken Brno týče, doporučujeme ke sledování také facebookovou stránku oddílu. Z technických důvodů se zveřejňování většiny drobnějších aktualit v poslední době přesunulo právě tam.

Tábor Zubří - STOP STAV

Vzhledem k velmi rychlému naplnění kapacity letního dětského tábora jsme k dnešnímu dni nuceni vyhlásit STOP STAV na přihlašování. Chcete li své dítě na tábor přesto přihlásit, rádi ho zařadíme mezi náhradníky pro případ, že se někdo z dříve přihlášených táborníků odhlásí.

Přihlašování na letní dětský tábor 2020 zahájeno

V táborové sekci je od dnešního dne možné nalézt aktualizovaný přihlašovací formulář na tradiční letní dětský pořádaný oddílem Draken Brno v Zubří u NMnM.

Finále 11. ročníku squashových turnajů

11. ročník squashových turnajů je minulostí. Info a fotografii je možné nalézt v příslušné sekci.