Házená - rozpis jarních zápasů

V příslušné sekci je ke stažení dostupný rozpis jarní části soutěže pro všechny kategorie.

Squash - slevy

Od 1. ledna 2018 dochází ke snížení cen squashe - viz squash - slevy.

Přihlašování do Zubří 2018 zahájeno

V příslušné sekci bylo zahájeno přihlašování na tradiční letní dětský tabor pořádaný naším oddílem. V loňském roce byla kapacita naplněna velmi rychle a byli jsme nuceni mnohé zájemce odmítat. Chcete li tedy přihlásit svou ratolest na aktuální ročník, neotálejte.

10. ročník squashových turnajů

V přípravě je jubilejní 10. ročník tradičních squashových turnajů. Pozvánka na první turnaj a více informací v příslušné sekci.

Přihlašování do Zubří pozastaveno

Vzhledem k velkému zájmu o letošní tábor jsme z důvodu naplnění kapacity nuceni POZASTAVIT PŘIHLAŠOVÁNÍ. Noví přihlášení budou řazeni již jen mezi náhradníky.

Přihlašování do Zubří zahájeno

Ke konci roku 2016 bylo spuštěno přihlašování na letní dětský tábor tradičně pořádaný naším oddílem. Nadcházející ročník se uskuteční v termínu 15.7. - 30.7. 2017. Pokud máte zájem o přihlášení sebe nebo své ratolesti, neváhejte. V loňském roce překročil zájem kapacitu tábořiště.
Více informací a přihlášku naleznete v táborové sekci.

Squashové turnaje

O víkendu bylo odehráno další kolo squashových turnajů. Průběžný žebříček v příslušné sekci.

Historické výhry přípravky

Družstvo našich nejmladších nadějí ukořistilo na víkendovém turnaji ve Vracově první dvě výhry Drakenu v této kategoii. Více informací na blogu.

9. ročník squashových turnajů

V sobotu 12.11. se odehrálo první kolo 9. ročníku tradičních squashových turnajů. Více informací v příslušné sekci či v hospůdce na Drakenu.

Nábor

Probíhá nábor chlapců a děvčat ve věku 5 - 10 let.

Více informací zde.

 


 

 

 
 
 

počítadlo.abz.cz