Fotky z neházenkářských akcí

Sportoviště na Drakenu žijí, i když se zrovna nečiní házenkáři. Příkladem mohou být futsalové či squashové turnaje. Střípky ze dvou letošních lze nalézt ve fotogalerii.

Hledáte pohybovou aktivitu pro sebe či potomka?

Hledáte volnočasovou aktivitu pro svou ratolest? Chcete, aby měla trochu pohybu a naučila se fungovat v kolektivu v němž pozná nové kamarády? Případně hledáte sport sami pro sebe? Zkuste to u nás, dejte šanci tradičnímu ryze českému sportu – národní házené. Bližší informace je možné nalézt sekci Nábor.

Squashové turnaje na obzoru

Blíží se další squashové turnaje. O víkendu 19.-20. února změří své síly hráči v rámci turnajů kategoií A i B. Bližší informace je možné nalézt sekci věnované squashi.

SPV - úprava cvičebních časů

Oddíl Sport pro všechny upravuje cvičební časy, aktuálně platné informace lze nalézt v sekci SPV.

Kapacita tábora 2022 naplněna

Kapacita tradičního letního dětského tábora pořádaného naším oddílem v Zubří u Nového Města na Moravě byla i v letošním roce velmi rychle naplněna. Omlouváme se všem zájemcům, které není možné uspokojit. Tábor bohužel není nafukovací a současná poptávka po účasti výrazně převyšuje maximální kapacitu tábořiště.

Přihlašování na tábor UKONČENO

Vzhledem k naplnění kapacity tábory vyhlašujeme přihlašovací STOP STAV. Případné další zájemce můžeme řadit již jen mezi náhradníky.

Přihlašování na letní tábor 2021 zahájeno

V táborové sekci je od dnešního dne možné nalézt bližší informace k přihlašování na letošní letní dětský tábor pořádaný tradičně naším oddílem v Zubří u NMnM.

Drakenský facebook

Těm, kteří chtějí být v obraze co se národní házené a přidružených činností oddílu Draken Brno týče, doporučujeme ke sledování také facebookovou stránku oddílu. Z technických důvodů se zveřejňování většiny drobnějších aktualit v poslední době přesunulo právě tam.

Tábor Zubří - STOP STAV

Vzhledem k velmi rychlému naplnění kapacity letního dětského tábora jsme k dnešnímu dni nuceni vyhlásit STOP STAV na přihlašování. Chcete li své dítě na tábor přesto přihlásit, rádi ho zařadíme mezi náhradníky pro případ, že se někdo z dříve přihlášených táborníků odhlásí.

Přihlašování na letní dětský tábor 2020 zahájeno

V táborové sekci je od dnešního dne možné nalézt aktualizovaný přihlašovací formulář na tradiční letní dětský pořádaný oddílem Draken Brno v Zubří u NMnM.