Přihlašování na tábor UKONČENO

Vzhledem k naplnění kapacity tábory vyhlašujeme přihlašovací STOP STAV. Případné další zájemce můžeme řadit již jen mezi náhradníky.

Přihlašování na letní tábor 2021 zahájeno

V táborové sekci je od dnešního dne možné nalézt bližší informace k přihlašování na letošní letní dětský tábor pořádaný tradičně naším oddílem v Zubří u NMnM.

Drakenský facebook

Těm, kteří chtějí být v obraze co se národní házené a přidružených činností oddílu Draken Brno týče, doporučujeme ke sledování také facebookovou stránku oddílu. Z technických důvodů se zveřejňování většiny drobnějších aktualit v poslední době přesunulo právě tam.

Tábor Zubří - STOP STAV

Vzhledem k velmi rychlému naplnění kapacity letního dětského tábora jsme k dnešnímu dni nuceni vyhlásit STOP STAV na přihlašování. Chcete li své dítě na tábor přesto přihlásit, rádi ho zařadíme mezi náhradníky pro případ, že se někdo z dříve přihlášených táborníků odhlásí.

Přihlašování na letní dětský tábor 2020 zahájeno

V táborové sekci je od dnešního dne možné nalézt aktualizovaný přihlašovací formulář na tradiční letní dětský pořádaný oddílem Draken Brno v Zubří u NMnM.

Finále 11. ročníku squashových turnajů

11. ročník squashových turnajů je minulostí. Info a fotografii je možné nalézt v příslušné sekci.

Rozpis jarní části házenkářských soutěží

V příslušné sekci byl zveřejněn rozpis jarních zápasů našich družstev. Několik vytištěných kousků je vždy k dispozici i přímo na Drakenu.

Výroční schůze oddílu

V pondělí 15.4. se na Drakenu ve 20 hodin koná výroční schůze oddílu házené a TJ. Zájemci o účast jsou srdečně zváni.

Konec přihlašování - kapacita tábora naplněna

Během ledna byla přihláškami naplněna kapacita letního dětského tábora v Zubří 2019. Případné další zájemce tak můžeme řadit pouze do seznamu náhradníků čekajících na možné odhlášení dříve přihlášeného dítěte. Tábor bohužel není nafukovací, i když bychom si to občas přáli. Děkujeme za pochopení.

LDT Draken Brno v Zubří 2019

Bylo spuštěno přihlašování na letošní letní dětský tábor v Zubří u NMnM. Bližší informace jsou k nalezení v táborové sekci.